Yargıtay üyeleri patlama noktasına karanfil bıraktı

Yargıtay Birinci Başkanı İsmail Rüştü Cirit ile bazı üyeler, 28 kişinin şehit olduğu 61 kişinin yaralandığı patlama noktasına karanfil bıraktı. Bir araçla patlama yerine gelen Yargıtay üyeleri, geldikleri alanın kapalı olması nedeniyle...

Yargıtay üyeleri patlama noktasına karanfil bıraktı
Yargıtay Birinci Başkanı İsmail Rüştü Cirit ile bazı üyeler, 28 kişinin şehit olduğu 61 kişinin yaralandığı patlama noktasına karanfil bıraktı.

Bir araçla patlama yerine gelen Yargıtay üyeleri, geldikleri alanın kapalı olması nedeniyle olay yerine diğer kapıdan giriş yaptı. Cirit ve Yargıtay üyeleri patlama noktasına karanfil bıraktı.

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Yargıtay Birinci Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Ankara’da Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına yönelik terör saldırısını şiddetle kınadıklarını ifade etti. Cirit, “Türk milletinin birlikte yaşama inancına, demokrasimize yönelik gerçekleştirildiği açıkça anlaşılan bu alçakça saldırı sonucu şehit olan Türk Silahlı Kuvvetleri personeline ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, saldırıda yaralananlara acil şifalar diliyorum.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Reklam