TSK: Sur'da yaralanan asker şehit oldu

Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde devam eden operasyonda yaralanan bir askerin daha şehit olduğunu açıkladı. Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “24 Şubat 2016 Çarşamba günü Diyarbakır ili Sur ilçesinde...

TSK: Sur'da yaralanan asker şehit oldu
Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde devam eden operasyonda yaralanan bir askerin daha şehit olduğunu açıkladı.

Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “24 Şubat 2016 Çarşamba günü Diyarbakır ili Sur ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu bir kahraman silah arkadaşımız ağır şekilde yaralanmış, derhal hastaneye sevk edilmiş, ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak saat 11.00’de şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, şehidimizin değerli ailesine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları ile Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz." denildi.

Cihan
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Reklam