Ankara'da park halindeki otomobilin yanması kamerada

Ankara'da park halindeki otomobilin alev alev yanması, olay yeri yakınındaki bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Olay, saat 04.30 sıralarında Mamak’ta yaşandı. Sokakta, park halinde bulunan bir otomobil alev alev yandı. Yangın sonrası...

Ankara'da park halindeki otomobilin yanması kamerada
Ankara'da park halindeki otomobilin alev alev yanması, olay yeri yakınındaki bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, saat 04.30 sıralarında Mamak’ta yaşandı. Sokakta, park halinde bulunan bir otomobil alev alev yandı. Yangın sonrası otomobil hurdaya döndü. Arkasında park halinde duran diğer bir araç da alevlerden zarar gördü. Vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen itfaiye ekipleri kısa süreli çalışmayla yangını söndürdü. Polis ekipleri araç sahibinin ve görgü tanıklarının ifadesine başvurdu. Olay yeri inceleme ekipleri araçlarda parmak izi ve delil araştırması yaptı. Konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

GÜVENLİK KAMERASI OTOMOBİLİN YANIŞINI BAŞTAN SONA KAYDETTİ

Olay, aynı sokaktaki bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Kamera kayıtlarına göre; sokağın ilerisinden gelen 2 kişi, aracın başında bir şeyle uğraştıkları sırada yangın çıkıyor. Otomobil bir anda alevler içinde kalırken aracın yanındaki 2 kişi geldikleri istikamete doğru hızla kaçıyor. Büyüyen alevler otomobilin etrafını sarıyor. Patlamaların da yaşandığı anlar güvenlik kamerasına yansıyor. Arkadaki araca yangının sıçramasıyla alevlerin daha da büyüdüğü görülüyor. Ardından olay yerine gelen itfaiye ekipleri kısa sürede yangını söndürüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Reklam